Newsy

Paris Games Week: zapowiedziano Onrush – nowe wyścigi od Codemasters

Dziś miała miejsce konferencja Sony z okazji Paris Games Week 2017. Japończycy zaprezentowali wiele tytułów (offtopic – The Last of Us 2! ), a jednym z nich były nowe wyścigi od Codemasters – Onrush.

Onrush to zręcznościowe wyścigi, w których prawa fizyki schodzą na drugi plan. Za grę odpowiada nowy zespół Codemasters, składający się z byłych członków Evolution Studios (odpowiedzialnych m.in. za MotorStorm oraz Driveclub). Rywalizacja w Onrush to celebracja prędkości, nieskrępowanej zabawy i widowiskowości. Tu nie chodzi tylko o dotarcie do linii mety. Tutaj liczy się styl, a bardzo ważnym aspektem zmagań jest pasek RUSH. Aktywując go w odpowiednim momencie, będziemy w stanie siać spustoszenie w szeregach rywali.

Raul Rustchynsky, Game Director powiedział:
„Członkowie naszego zespołu dorastali grając w ikoniczne wyścigi w stylu arcade, dlatego wspaniale, że mamy okazję odświeżyć wspomnienia i przenieść je na dzisiejszy grunt. Wierzymy, że to będzie coś, czego z utęsknieniem wyczekiwali gracze. Onrush ma nieść zabawę, nie chodzi w nim o dobieranie rodzaju opon, ustawienia samochodu czy jazdę po torze. Chodzi podejmowanie ryzyka w celu zgarnięcia najcenniejszych nagród i akcję sprawiającą, że gracz będzie z wrażenia siedział na krawędzi fotela.”

Onrush zostało zapowiedziane na lato przyszłego roku i pojawi się na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia pierwszego zwiastuna gry poniżej.

[ Więcej informacji o Onrush ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments