Newsy

Patch do GTA IV już dostępny!

Wreszcie nastała długo oczekiwana chwila przez tysiące graczy na cały świecie. W sieci pojawił się oficjalny patch do Grand Theft Auto IV na PC. Wszystkim zainteresowanym polecamy zainstalowanie łatki ponieważ poprawia ona część błędów, których w grze jest niestety naprawdę sporo.

Aktualizacji można dokonać na dwa sposoby: poprzez zalogowanie się do usługi Games fo Windows Live po uruchomieniu gry łatka pobierze i zainstaluje się automatycznie lub można też to zrobić w starym stylu i zainstalować aktualizację ręcznie używając tego pliku.

Wprowadzone poprawki:
– Naprawiono zawieszanie się gry występujące na niektórych konfiguracjach sprzętowych po wyświetleniu ekranu z notą prawną.
– Zaimplementowano liczne poprawki dla edytora filmów wideo: nazwy filmów, lepszą jakość renderingu, lepsze efekty specjalne podczas powtórek.
– Poprawiono grę w kręgle przy użyciu myszek o dużej czułości.
– Poprawiono wyświetlanie cieni na kartach ATI 1900.
– Zapis ogólny następuje teraz do pamięci.
– Wprowadzono poprawki graficzne dla systemów emisji cząsteczek oraz lustrzanych odbić.
– Ustawienia postaci w trybie wieloosobowym są już zapamiętywane.
– Zaimplementowano wsparcie dla kontrolerów korzystających ze sterownika DirectInput.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments