Newsy

Pełna dokumentacja do ChromEd dostępna

Techland udostępnił dzisiaj kompletny podręcznik użytkownika do najnowszej wersji edytora ChromEd. Jest on bezpośrednio związany z ChromeEngine 2004, na którym powstało Xpand Rally i daje użytkownikowi pełne możliwości ingerowania w świat gry.

Ponad 100 stronicowy plik pdf, zawiera pełną informację na temat filozofii tworzenia leveli i narzędzi dostępnych w edytorze.

„Posiadacze pełnej wersji Xpand Rally otrzymali wraz z grą profesjonalne narzędzia edycyjne. Nasi graficy i designerzy używali ChromEd podczas codziennych prac nad grą. Jesteśmy przekonani, że dostęp do edytora, ułatwiony dodatkowo poprzez ten podręcznik, pozwoli wszystkim zainteresowanym szybciej i wygodniej tworzyć własne mapy jak również kompletne mody gry. Mamy nadzieję, że Xpand Rally ze swoimi niemalże nieograniczonymi możliwościami modingu stanie się wkrótce ultimate racing engine.” Powiedział Paweł Zawodny, współautor architektury Chrome Engine i filozofii tworzenia gier Techlandu.

Uzupełnieniem tutoriala jest krótki film pokazujący kolejne etapy tworzenia trasy wraz z komentarzami jednego z twórców tras Xpand Rally.

Xpand Rally – ze stajni Techlandu, jako jedyna gra rajdowa daje graczowi możliwość pełnej modyfikacji. Pozwala na dodawanie własnych tras, samochodów, jak również zmienianie zasad rozgrywki. Dzięki temu możliwe jest tworzenie nie tylko modów, ale również całkowicie nowych gier samochodowych.

Dokumentacja jest dostępna w naszym dziale Download!
Informacja prasowa Techland.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments