Newsy

PGA 2006 – turnieje Flatout 2 i NFS Carbon

PGA 2006 nadal trwa, a razem z nim turnieje. Rozgrywek jest tu bardzo wiele, nas jednak interesują tylko te poświęcone motogrom.

W pierwszym dniu odbył się turniej Flatout 2 organizowany przez Załogę G (www.zalogag.pl). Rozgrywki przebiegały bez większych problemów. Tak jak zapowiadano – udział mógł wziąć każdy, kto pojawił się na PGA. Zadaniem gracza było zdobycie jak najlepszego wyniku w skoku High Jump. Gracze mieli 10 minut na ustanowienie jak najlepszego wyniku. Po tym czasie stanowiska komputerowe zajmowali inni zawodnicy.

Drugiego dnia odbył się turniej Need For Speed Carbon. Tutaj niestety nie było już tak pięknie. Organizatorzy nie poradzili sobie z olbrzymim zainteresowaniem rozgrywkami. Jak się okazało, formularz rejestracyjny dostępny w serwisie Załoga G posiadał buga, w związku z czym każdy, kto go wypełnił otrzymywał komunikat, że zakwalifikował się do zawodów, co oczywiście nie było zgodne z prawdą. Ponieważ ludzie przyjechali z każdego zakątka Polski, liczbę graczy podniesiono do 128. To jednak nie był koniec przykrych niespodzianek. Sama gra nie była przygotowana do rozgrywek. Były w niej dostępne tylko wszystkie samochody, natomiast trasy były zablokowane i Załoga G w ostatniej chwili szukała kodów/trainera, aby je odblokować. W ostateczności turniej odbywał się tylko na trasie dostępnej w wersji demo.
Na zdjęciu tłum ludzi, chcących potwierdzić rejestrację oraz członek ekipy Załogi G.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments