Newsy

Piąta aktualizacja do Assetto Corsa Competizione już dostępna

Assetto Corsa Competizione jest aktualnie w programie wczesnego dostępu na Steam. Dziś pojawiła się piąta aktualizacja z nową zawartością.

Release 5 wprowadza do gry laserowo skanowany, belgijski tor Circuit Zolder. Ponadto pojawił się kolejny samochód – Emil Frey Jaguar G3. Tym samym Jaguar dołącza do innych modeli GT3 obecnych już w grze: BMW M6, Bentley Continental, Lamborghini Huracàn i Ferrari 488.

Warto zaznaczyć, że w podczas Early Access Kunos Simulazioni używa informacji zwrotnych dostarczanych przez społeczność za pośrednictwem oficjalnego forum, aby stale ulepszać Assetto Corsa Competizione. W ciągu ostatniego miesiąca twórcy skupili się na ogólnej stabilności i spójności kodu gry. Ponadto poinformowali, że w kolejnych aktualizacjach pojawią się m.in. takie funkcjonalności jak tryb Spectator i system głosowania w multiplayer.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments