Pierwsze wrażenia z WRC 8

Autor:
Data: 09 września 2019 - 20:14

4 dni temu swoją premierę miała najnowsza gra z serii WRC. Stanowi konkurencje dla produkcji takich jak Dirt Rally 2.0. Czy faktycznie, jest to dobry konkurent? I tak, i nie. Z pewnością, osoby śledzące WRC zainteresuje pełna licencja Rajdowych Mistrzostw Świata. Poziom techniczny odbiega jednak od wysokobudżetowych produkcji Codemasters.
--

Już na pierwszy rzut oka widać, że oprawa graficzna nie stoi na najwyższym poziomie. Zdecydowanie brakuje w produkcji wyższej rozdzielczości tekstur i anty-aliasingu radzącego sobie z poszarpanymi krawędziami. Na to, czy faktycznie na tym zależy nam w grze rajdowej, musimy odpowiedź sobie sami.

Nowa odsłona pozytywnie zaskakuje jednak znacznie lepszym modelem jazdy i rozbudowanym trybem kariery. Ten ostatni, prawdopodobnie wystarczy, aby zostać z tytułem na nieco dłużej. Fanów simracingu zapewne ucieszy krok w stronę większego realizmu.

Widać, że część elementów rozgrywki została przeniesiona wprost z poprzedniej odsłony. Skutkiem są m.in. trasy, prezentujące bardzo nierówny poziom. Produkcja na zmianę potrafi zachwycić, aby chwilę później nieco rozczarować.

W oczekiwaniu na recenzję, zapraszamy do obejrzenia rozgrywki zza kierownicy Hyundaia i20 R5 w deszczowej Argentynie.

Foto:
wrc.com

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

F1 2020
10 lipca 2020
Project CARS 3
28 sierpnia 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie