Newsy

Polacy na mistrzostwach świata World Cyber Games!

W sobotę 1 września poznaliśmy zwycięzców polskich finałów do największego i najbardziej prestiżowego turnieju w grach komputerowych na świecie – World Cyber Games. Finał wyłonił 14 zawodników, którzy będą reprezentowali Polskę w dniach 3-7 października w Seattle (USA), podczas finału światowego.

W ostatnią sobotę w CH Blue City w Warszawie 120 najlepszych graczy – wyłonionych podczas eliminacji, w których wzięło udział ponad 5000 osób – zmierzyło się ze sobą podczas finału polskich eliminacji do World Cyber Games 2007. Po całodniowych rozgrywkach wyłonieni zostali absolutnie najlepsi z najlepszych, którzy mogą posługiwać się tytułem Mistrza Polski i jako mistrzowie dostąpią zaszczytu reprezentowania naszego kraju podczas finałów światowych.

Od dłuższego czasu pretendentem do tytułu Mistrza Polski WCG 2007 w Need for Speed: Carbon był Krzysztof „Chris” Sojka. Wielkim zaskoczeniem było, gdy „Chris” przegrał pierwszą mapę z zawodnikiem, który z całej grupy zbierał najniższe noty u NFS’owych bukmacherów. To było tylko chwilowe zaskoczenie. „Chris” bardzo szybko udowodnił nam, że jest najlepszym z najlepszych w Need for Speed: Carbon.

Finaliści motogier:
– Krzysztof “Chris” Sojka (Sosnowiec) z PGSPokerStrategy.cc – Need for Speed: Carbon.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments