Motogry Newsy

Polonez w nowej wersji oraz „Niewiadówka” zawitały do BeamNG

Niesamowita społeczność moderska skupiona wokół BeamNG naprawdę nie zawodzi! Polonez Mariusza „Marf” Ruksztełło z ostatniego artykułu otrzymał aktualizacje, dodającą kilka nadwozi z ostatnich lat produkcji. Zachwyca też nowy mod od Adama „AdamPLGames” Bieńkowskiego na klasyczną przyczepkę polskiej produkcji.

Bądź moim Atu

Prestiżowo wyglądające Atu (Fatum) i przestronne Kombi (Kombo) nie jest już tylko marzeniem z początku lat 2000 waszego taty, ale może stać się też częścią waszego repozytorium BeamNG.drive.

Nowe wersje nadwozia dostępne są w wersji przed i po liftowej. Otrzymały doskonale odwzorowane części i malowania z epoki wraz z kilkoma opcjami modyfikacji.

Nowością są też nowe „stylowe” konfiguracje dotychczasowych Trapezów nawiązujące do popularnych projektów z naszego rodzimego podwórka.

Aktualizacja naprawia też kilka błędów dotychczasowych nadwozi oraz naprawia błędy kompatybilności. Najnowszą aktualizację znajdziecie pod tym linkiem.

Niewiadówka – wakacyjne marzenie Polaków

Drugim ciekawym modem jest przyczepa kempingowa N250/N260 i N126 produkcji polskiego Zakładu Sprzętu Precyzyjnego Niewiadów. Mod dodaje klasyczny element krajobrazu polskich wybrzeży i małych zbiorników wodnych, czyli „Niewiadówkę”.

N250/N260
N126

Mnogość konfiguracji oddaje długą historię produkcji kultowej Polskiej przyczepy. Znajdziecie ją, klikając w link tutaj.

4.9 14 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Jacek Piąstka
Wrocławski pasjonat rajdów, driftingu i stylu w motoryzacji. W przeszłości założyciel lokalnego klubu motocyklowego. Prowadzący Speed Zone Podcast. Od 3 lat pisze recenzje ściagłek. W wolnym czasie rozbija samochody w Beam.NG, fotografuje i nagrywa.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek Kłak
Jacek Kłak
7 czerwca 2022 14:40

świetny artykuł

mati raj
mati raj
12 lipca 2022 19:51

ok