Polscy "Szybcy i Wściekli". "Diablo: Wyścig o wszystko" już w kinach

Autor:
Data: 18 stycznia 2019 - 08:44

Dziś do kin wchodzi polski film wzorowany na popularnej serii "Szybcy i Wściekli". "Diablo: Wyścig o wszystko" opowiada o młodym chłopaku, który chce zdobyć pieniądze na leczenie ciężko chorej siostry.
--

Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem.

Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł "Diablo" i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

"Diablo: Wyścig o wszystko" można obejrzeć od dziś w większości polskich kin. W rolach głównych występują: Tomasz Włosok, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr i Mikołaj Roznerski. Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun.

Źródło: Kino Świat

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

DIRT 5
06 listopada 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie