Polski Electro Ride: The Neon Racing z świetnymi ocenami na premierę!

Autor:
Data: 30 lipca 2020 - 01:51

Electro Ride to polska produkcja indie nowego gracza na rynku ścigałek. Jest to arcadowy tytuł przenoszący nas w retrofuturystyczną wizję świata, w którym jeździmy pojazdami alternatywnego bloku wschodniego. "Indyk" miał premierę 11 lipca i zyskała świetne oceny krytyków oraz graczy.
--

Gra młodego twórcy, mimo skromnego marketingu, zyskała pozytywne recenzje od m.i. Gry-Online, End World Gaming oraz włoskiego IlVideogioco.com. Materiał o polskiej grze wyścigowej ukazał się też na łamach Poligamii, IGN, Drivetribe, TVP, a sama produkcja przebiła się do TOP 10 w kategorii "popularne nowe tytuły".

Produkcja chwalona jest za klimatyczną oprawę audio-wizualną, oryginalność pomysłu, poziom trudności oraz prowadzenie pojazdów, które w skrajnych przypadkach jest przez recenzentów uznawane za minus.

A wy graliście już w tę nietypową produkcję?
Obecnie Electro Ride jest do kupienia na platformie Steam, a w planach jest wersja na Nintendo Switch i to jeszcze w tym roku.

Recenzja Electro Ride już niedługo na łamach SZ!

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Project CARS 3
28 sierpnia 2020
WRC 9
03 września 2020
RIDE 4
08 październikaa 2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie