Newsy

Polski Electro Ride: The Neon Racing z świetnymi ocenami na premierę!

Electro Ride to polska produkcja indie nowego gracza na rynku ścigałek. Jest to arcadowy tytuł przenoszący nas w retrofuturystyczną wizję świata, w którym jeździmy pojazdami alternatywnego bloku wschodniego. „Indyk” miał premierę 11 lipca i zyskała świetne oceny krytyków oraz graczy.

Gra młodego twórcy, mimo skromnego marketingu, zyskała pozytywne recenzje od m.i. Gry-Online, End World Gaming oraz włoskiego IlVideogioco.com. Materiał o polskiej grze wyścigowej ukazał się też na łamach Poligamii, IGN, Drivetribe, TVP, a sama produkcja przebiła się do TOP 10 w kategorii „popularne nowe tytuły”.

Produkcja chwalona jest za klimatyczną oprawę audio-wizualną, oryginalność pomysłu, poziom trudności oraz prowadzenie pojazdów, które w skrajnych przypadkach jest przez recenzentów uznawane za minus.

A wy graliście już w tę nietypową produkcję?
Obecnie Electro Ride jest do kupienia na platformie Steam, a w planach jest wersja na Nintendo Switch i to jeszcze w tym roku.

Recenzja Electro Ride już niedługo na łamach SZ!

4 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Jacek Piąstka
Wrocławski pasjonat rajdów, driftingu i stylu w motoryzacji. W przeszłości założyciel lokalnego klubu motocyklowego. Prowadzący Speed Zone Podcast. Od 3 lat pisze recenzje ściagłek. W wolnym czasie rozbija samochody w Beam.NG, fotografuje i nagrywa.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments