Newsy

Polskie GTA San Andreas

Cenega Poland pragnie poinformować o decyzji firmy Rockstar Games. W dniu europejskiej premiery gry – 10 czerwca – do sklepów w całej Europie trafi tylko i wyłącznie specjalna, angielska edycja gry. W całej Polsce dostępnych będzie jedynie 3 000 kopii tej edycji, a jej cena ustalona została na 259,90 złotych. W jej skład oprócz płyty DVD z grą wchodzi również 80-stronicowy przewodnik po San Andreas.

Cenega Poland planuje również wydanie polskiej edycji gry w możliwie najkrótszym czasie. Więcej szczegółów na ten temat podamy już wkrótce.

Poniżej znajdują się pierwsze opinie na temat Grand Theft Auto: San Andreas z polskich mediów:

„Najbardziej oczekiwana pecetowa gra roku 2005” „Nie mam wątpliwości, pecetowe GTA: San Andreas będzie wielkim hitem.” Imperium Gier

„GTA: SA jest ukoronowaniem serii. Trudno wyobrazić sobie coś lepszego.” Click

„Poraża wielkością świata i mocą możliwości” Komputer Świat Gry

„Najlepsza część serii GTA i jedna z najlepszych gier w całej historii” Virus

Pięć lat temu Carl Johnson porzucił stresujące życie w mieście Los Santos, w stanie San Andreas… Mieście targanym nieustannymi wojnami gangów, pełnym narkotyków i korupcji, gdzie gwiazdy filmowe i milionerzy mieszkają obok największych szumowin w kraju… Teraz, na początku lat dziewięćdziesiątych, Carl wraca do domu, tylko po to, by odkryć, że jego matka została zamordowana, rodzina się rozpadła, a przyjaciele z dzieciństwa zmierzają ku autodestrukcji.

Po powrocie do sąsiedztwa, kilku skorumpowanych gliniarzy wrabia Carla w morderstwo. CJ musi rozpocząć niebezpieczną podróż po całym stanie San Andreas, aby uratować swą rodzinę i przejąć kontrolę w mieście bezprawia. Po Liberty City i Vice City przyszedł czas na San Andreas – nowy rozdział w legendarnej serii Grand Theft Auto…
– informacje prasowe – Cenega

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments