Newsy

Premiera Auta 3: Wysokie Obroty

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że od 16 czerwca do sprzedaży trafiła gra Auta 3: Wysokie obroty. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej (napisy) na konsolach PlayStation®4, PlayStation®3, Xbox One i Xbox 360. Gra na Nintendo SwitchTM została wydana w wersji oryginalnej. Za lokalizację odpowiada wydawca.

Stworzone przez Avalanche Software, Auta 3: Wysokie obroty to światowej klasy gra wyścigowa inspirowana filmem Auta 3 produkcji Disney•Pixar, która zapewnia graczom zupełnie nową, interaktywną zabawę zarówno w trybie rozgrywki jednoosobowej jak i podczas wspólnego grania z rodziną czy znajomymi. Użytkownicy mogą opanowywać sztuczki, umiejętności oraz techniki bojowe wymagane do zdobycia tytułu mistrza kierownicy w gronie ulubionych postaci takich jak Zygzak McQueen, Cruz Ramirez czy Jackson Sztorm.

Zapnij pasy i przygotuj się na wysokooktanową przygodę! Warner Bros. Interactive Entertainment opublikowało dziś zawierający nowe szczegóły i pełen akcji fragment rozgrywki z Aut 3: Wysokie obroty, ekscytującej gry wyścigowej inspirowanej filmem Auta 3 produkcji Disney•Pixar. Wideo pozwala przyjrzeć się bliżej ulubionym postaciom z serii, takim jak Zygzak McQueen i Cruz Ramirez, a także ich nowemu rywalowi, Jacksonowi Sztormowi, podczas walki o tytuł mistrza kierownicy. Już teraz obejrzyj zupełnie nowy trailer, prezentujący emocjonującą rozgrywkę w grze Auta 3: Wysokie obroty.

[ Auta 3: Wysokie Obroty – więcej informacji » ]

Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments