Newsy

Premiera Burnout Paradise Remastered

Dziś debiutuje Burnout Paradise Remastered, odświeżona i rozbudowana wersja popularnego Burnout Paradise z 2008 roku. Tytuł dostępny jest na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Burnout Paradise Remastered obejmuje oryginalną grę oraz osiem pakietów dodatków wydanych w ramach „Year of Paradise” (nie zawiera pakietu „Oszczędzacz czasu”), w tym rozszerzenie świata gry w postaci Big Surf Island. Nowa wersja wprowadza także szereg usprawnień technicznych poprawiających jakość grafiki, w tym tekstury o wyższej rozdzielczości, dzięki czemu gracze mogą podziwiać Paradise City w rozdzielczości 4K i w 60fps na PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X.

Burnout Paradise Remastered posiada kategorię PEGI 7 i jest dostępny w pełnej polskiej wersji językowej. W tym roku pojawi się także wersja na PC na platformie Origin.

Więcej informacji o Burnout Paradise Remastered

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments