Premiera Bus Simulator 18

Autor:
Data: 13 czerwca 2018 - 20:28

Kto w dzieciństwie nie chciał zostać kierowcą autobusu? Teraz mamy ku temu świetną okazję! Usiądź za kierownicą autobusu i rozwijaj swoje własne przedsiębiorstwo w Bus Simulator 18! W środku gracze znajdą wyjątkowe DLC w postaci oficjalnych malowań trzech polskich miast: Poznania, Warszawy i Wrocławia!
--

Twórcy Bus Simulator 18 postawili na realizm, dostarczając graczom rozrywkę możliwe zbliżoną rzeczywistości. W grze znajdziemy 8, świetnie oddanych autobusów, takich marek jak MAN, IVECO, MERCEDES - BENZ czy SATRA. Każdy z pojazdów został odwzorowany z niezwykłym pietyzmem i dbałością o detale -kabina kierowcy, tapicerka, fizyka ruchu, reakcja kierowcy i pasażerów na gwałtowne hamowania - wszystkie te szczegóły znajdziecie w tym najnowszym symulatorze autobusów. Nawet najwięksi fanatycy transportu miejskiego będą pod wrażeniem tej gry.

Twórcy zadbali o to, by praca kierowcy zdecydowanie nie była monotonna. W grze znajduje się 12 zupełnie odmiennych dzielnic i rejonów, każdy wzorowany na prawdziwych dzielnicach miast. Wyjedziemy nie tylko na kilkupasmowe główne arterie miast, ale także na wąskie uliczki, w których manewrowanie będzie nie lada wyzwaniem!

Dystrybutor gry. CDP, postarał się także o coś specjalnego dla polskich graczy. Będą to oficjalne barwy i oznakowania - MPK Poznań, MPK Wrocław i ZTM Warszawa. Pozostaje jedynie wsiąść za kierownicę i jechać!

Bus Simulator 18 to nie tylko jazda autobusem. To przede wszystkim gra strategiczna, w której naszym zadaniem będzie rozwijanie swojej firmy transportowej. Do naszych zadań będzie należał zakup autobusów, wyznaczanie tras linii, zatrudnianie kierowców, a przede wszystkim zarabianie pieniędzy i dbanie o reputacji, która będzie kluczowa dla rozwoju firmy. Czynnik ten będzie zależał od wielu rzeczy - punktualności, komfortu jazdy, traktowania pasażerów czy zadbania pojazdów.

Na trasie gracze staną przed wieloma losowymi zmiennymi, które sprawią, że żaden kurs nie będzie taki sam. Z nowości znajdą tu:

• zmienne warunki pogodowe.
• zmienne pory dnia i nocy.
• korki, wypadki na drodze, objazdy.
• interakcję z pasażerami.
• różnych pasażerów, takich jak: gapowicze, awanturujący się pasażerowie i niepełnosprawni.

Bus Simulator 18 będzie dostępny na PC. Premiera 13 czerwca. Wydawca gry jest firma astragon, a polskim dystybutorem CDP. Zwiastun poniżej.

Źródło: CDP

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie