Premiera DiRT 4 już w piątek!

Autor:
Data: 05 czerwca 2017 - 19:45

Już w piątek 9 czerwca nastąpi premiera kolejnej części off-roadowej serii od Codemasters - DiRT 4. Gra będzie dostępna na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz PC, a jej cena to ok. 150 zł w przypadku wersji na PC oraz ok. 200 zł w przypadku konsol.
--

DiRT 4 to kolejna odsłona off-roadowej serii od Codemasters. Po raz kolejny będziemy mieli możliwość ścigania się po najodleglejszych miejscach świata np. Hiszpania, Australia czy Kalifornia. Gra jest oparta na oficjalnej licencji FIA World Rallycross Championship, w związku z czym dostaniemy możliwość rywalizacji na oficjalnych trasach rally-crossu. Dodatkowo będzie możliwość wzięcia udziału w wyścigach ciężarówek - Landrush. Kolejną nowością jest możliwość tworzenia własnych tras, którymi później będziemy mogli dzielić się z przyjaciółmi.

[AKTUALIZACJA]
Dostępne są już zamówienia przedpremierowe. DiRT 4 „Day One” Edition zawiera: samochód Hyundai R5 wraz z wejściówką na ekskluzywne Zawody Hyundai (zaplanowane na 9, 10 i 11 czerwca 2017) oraz ikonę założyciela.

Więcej w dziale informacje.

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie