Premiera DIRT 5 przesunięta na listopad

Autor:
Data: 07 września 2020 - 14:04

Firma Codemasters ogłosiła dziś, że premiera DIRT 5 na platformy PlayStation 4, Xbox One X oraz PC została przesunięta na 6 listopada 2020 roku. Dzięki temu twórcy będą mogli wypuścić wszystkie wersje gry w krótszych odstępach czasu, gdy nowa generacja konsol pojawi się w okolicy tegorocznych Świąt.
--

Frank Sagnier, Chief Executive Officer w Codemasters, skomentował: „DIRT 5 już zyskał szerokie uznanie krytyków, przede wszystkim Best Racing Game Award na targach gamescom 2020. Nowa data premiery pozwoli nam na wykorzystanie dat premier nowej generacji konsol, której spodziewamy się w okolicy Świąt.”

DIRT 5 zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i PC już 6 listopada 2020. Później ukaże się też na PlayStation 5 i Xbox Series X. Gra będzie wspierać zarówno Xbox Smart Delivery, jak i darmową aktualizację na platformach PlayStation, dzięki czemu gracze bez problemu będą mogli przesiąść się na Xbox Series X lub PlayStation 5.

Źródło: Koch Media Poland

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

RIDE 4
08 październikaa 2020
DIRT 5
06 listopadaa 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie