Newsy

Premiera DIRT 5 przesunięta na listopad

Firma Codemasters ogłosiła dziś, że premiera DIRT 5 na platformy PlayStation 4, Xbox One X oraz PC została przesunięta na 6 listopada 2020 roku. Dzięki temu twórcy będą mogli wypuścić wszystkie wersje gry w krótszych odstępach czasu, gdy nowa generacja konsol pojawi się w okolicy tegorocznych Świąt.

Frank Sagnier, Chief Executive Officer w Codemasters, skomentował: „DIRT 5 już zyskał szerokie uznanie krytyków, przede wszystkim Best Racing Game Award na targach gamescom 2020. Nowa data premiery pozwoli nam na wykorzystanie dat premier nowej generacji konsol, której spodziewamy się w okolicy Świąt.”

DIRT 5 zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i PC już 6 listopada 2020. Później ukaże się też na PlayStation 5 i Xbox Series X. Gra będzie wspierać zarówno Xbox Smart Delivery, jak i darmową aktualizację na platformach PlayStation, dzięki czemu gracze bez problemu będą mogli przesiąść się na Xbox Series X lub PlayStation 5.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments