Newsy

Premiera Evolution GT

Pełna emocji i akcji, wymagająca koncentracji i refleksu, trzymająca w napięciu, nowa gra samochodowa „Evolution GT” już w Polsce! Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej nie tylko na komputery PC, teraz także na PS2!

Startując z najniższej ligi i przechodząc kolejne etapy rywalizacji można zmierzyć się z najlepszymi kierowcami na autentycznych torach wyścigowych Europy. Oprócz 28 tras zamkniętych gracz ma do dyspozycji kilka dróg otwartych, między innymi na górskich szlakach Szkocji i na Korsyce. Do dyspozycji gracza oddano 35 licencjonowanych samochodów podzielonych na 5 klas, w tym takie marki jak Alfa Romeo, Opel, Pagani, Renault, TVR, Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Pontiac, Bugatti.

Evolution GT to:

– 35 licencjonowanych samochodów
– 28 tras
– 5 różnych trybów gry
– pełny tryb kariery
– unikalny system gry – uszkodzony samochód zachowuje się zupełnie inaczej na drodze
– niszczące się samochody
Informacja prasowa – LEM

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments