Newsy

Premiera Forza Motorsport 7 i pierwsze recenzje

Dziś miała miejsce premiera siódmej odsłony serii Forza Motorsport. Gra trafiła na konsole Xbox One oraz komputery osobiste. Pojawiły się również pierwsze recenzje.

Recenzenci bardzo pochlebnie wyrażają się o Forza Motorsport 7. Gra jest w głównej mierze chwalona za bardzo bogatą zawartość. Wiele samochodów, tras, długi i zróżnicowany tryb kariery to największe atuty ostatniej odsłony serii. Ponadto model jazdy, który jest kompromisem pomiędzy pełną symulacją, a zręcznościówką jest zaliczany jako plus (chociaż podejrzewam, że wielu graczy może być zawiedzionych takim obrotem sprawy). Nowa Forza posiada także bardzo dobrą oprawę audio – wizualną, co mogliśmy również zauważyć w udostępnionym jakiś czas temu demku.

Pomimo wielu plusów, najnowsza produkcja Turn 10 nie uniknęła także kilku wpadek. Ostatnie zamieszanie z pakietami VIP zostało źle odebrane przez wielu recenzentów. Ponadto wersja na PC ma problemy ze stabilnością i wydajnością, a przyszły plan Microsoftu co do mikro-transakcji budzi pewne obawy. Te problemy nie przeszkodziły jednak najnowszej Forzie w uzyskaniu wysokich ocen. W serwisie MetaCritic, średnia dla wersji Xbox to 89/100, a PC 79/100.

Forza Motorsport 7 to kolejna część flagowej serii gier wyścigowych od Microsoftu. Gra od dziś jest dostępna na konsole z rodziny Xbox One oraz komputery osobiste z systemem Windows 10.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments