Premiera moda NaturalVision Evolved do GTA 5

Autor:
Data: 18 majaa 2020 - 12:15

Pomimo tego, że gra Grand Theft Auto V ma już 7 lat na karku stale zapewnia rozrywkę milionom graczy na całym świecie. Jednym z sekretów popularności tej produkcji jest - oprócz ciągle rozwijanego trybu online - scena moderska, napędzana przez utalentowanych i wielkich fanów serii.
--

Ostatnio miał premierę mod NaturalVision Evolved. Ten ogromny projekt zawiera w sobie poprawiony system pogodowy i oświetlenia oraz nowe, wysokiej jakości tekstury. Wszystko to razem sprawia, że gra wygląda fotorealistycznie, zresztą efekty możecie ocenić sami:

NaturalVision jest dziełem grupy modderów pod kierownictwem Jamala Rashida, znanego pod pseudonimem Razeda. Stworzenie tej modyfikacji pochłonęło setki godziny, a to jeszcze nie koniec prac. Chwilowo jest we wczesnym dostępie, więc każdy zainteresowany może ją sprawdzić po dokonaniu wpłaty. Autorzy życzą sobie 10 dolarów miesięcznie.

Natomiast jeżeli istnieje jeszcze osoba, która do tej pory nie obcowała z produkcją Rockstara, mam dla niej dobrą wiadomość. Grand Theft Auto V aktualnie dostępne jest za darmo na Epic Games Store. Radzę jednak się pospieszyć, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo. Wyprzedaż kończy się 21.05.2020 o 17:00.

Autor: Mateusz Płachta

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Project CARS 3
28 sierpnia 2020
WRC 9
03 września 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie