Newsy

Premiera moda NaturalVision Evolved do GTA 5

Pomimo tego, że gra Grand Theft Auto V ma już 7 lat na karku stale zapewnia rozrywkę milionom graczy na całym świecie. Jednym z sekretów popularności tej produkcji jest – oprócz ciągle rozwijanego trybu online – scena moderska, napędzana przez utalentowanych i wielkich fanów serii.

Ostatnio miał premierę mod NaturalVision Evolved. Ten ogromny projekt zawiera w sobie poprawiony system pogodowy i oświetlenia oraz nowe, wysokiej jakości tekstury. Wszystko to razem sprawia, że gra wygląda fotorealistycznie, zresztą efekty możecie ocenić sami:

NaturalVision jest dziełem grupy modderów pod kierownictwem Jamala Rashida, znanego pod pseudonimem Razeda. Stworzenie tej modyfikacji pochłonęło setki godziny, a to jeszcze nie koniec prac. Chwilowo jest we wczesnym dostępie, więc każdy zainteresowany może ją sprawdzić po dokonaniu wpłaty. Autorzy życzą sobie 10 dolarów miesięcznie.

Natomiast jeżeli istnieje jeszcze osoba, która do tej pory nie obcowała z produkcją Rockstara, mam dla niej dobrą wiadomość. Grand Theft Auto V aktualnie dostępne jest za darmo na Epic Games Store. Radzę jednak się pospieszyć, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo. Wyprzedaż kończy się 21.05.2020 o 17:00.

Autor: Mateusz Płachta

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments