Motogry Newsy

Premiera MotoGP 22 już 21 kwietnia

Znana i lubiana seria licencjonowanych wyścigów motocykli, powraca w nowej, tegorocznej odsłonie. MotoGP 22 kontynuuje wspaniałą tradycję serii, dodając do gry nowe funkcje.

(NINE) Season 2009 to zupełnie nowy tryb do ponownego przeżycia najbardziej niesamowitych sezonów w historii MotoGP. Obejrzymy film dokumentalny z narracją Marka Neale, reżysera najlepszych dokumentów o MotoGP, z ponad 50 minutami oryginalnych nagrań z sezonu 2009. Tak naprawdę, los wyścigu będzie w naszych rękach dzięki specjalnym wyzwaniom, aby ponownie przeżyć i odegrać najbardziej kultowe momenty.

Poprawiony samouczek to seria krótkich sesji gry na specjalnych zasadach, mających pomóc nowym graczom zrozumieć podstawy i poczuć się pewnie na motocyklu. Nowa MotoGP Academy nauczy, jak poprawić i udoskonalić swój styl jazdy, aby być szybszym na każdym torze, poprzez konkretne wyzwania skupione na elektronice, zużyciu opon, temperaturze hamulców i różnicach między trzema głównymi kategoriami.

Poza tym, System Adaptacyjnej Trudności pomoże nam poprzez wyskakujące komunikaty w grze, sugerujące, jak dostosować i zmodyfikować poziom trudności w oparciu o nasze umiejętności. Gra może na przykład zalecić obniżenie poziomu trudności, jeśli nie ukończymy określonych wyzwań lub umożliwić pomoc w przypadku zbyt wielu upadków, a nawet zasugerować zaliczenie samouczka poświęconego zużyciu opon w przypadku ukończenia wyścigu z oponami w złym stanie. Te wskazówki pojawią się pod koniec wyścigu, a decyzja czy z tego skorzystamy należy do nas.

Ulepszenia

Jak zapewnia producent, MotoGP 22 zostało poprawione w każdym aspekcie. Są to m.in.:

  • Niespotykany dotąd poziom realizmu: nowe animacje twarzy, ulepszone postacie 3D i pit stopy
  • Ride Height Device: gracze będą mogli ręcznie zarządzać mechanizmem blokującym RHD i kontrolować kompresję zawieszenia motocykla
  • Ulepszone tory: nawierzchnie zostały poprawione, aby zapewnić lepszą jazdę
  • Ulepszony system zawieszenia: udoskonalony dla lepszego wyczucia podczas pokonywania krawężników
  • Na temperaturę opon i hamulców wpływa teraz strumień aerodynamiczny, zarówno dla graczy, jak i sztucznej inteligencji
  • Odkształcenia opon, bardziej realistyczne zachowanie opon, dzięki czemu doświadczenie w grze jest jeszcze bliższe rzeczywistości

Cała zawartość MotoGP 22 to pełen sezon 2022 roku z całą oficjalną zawartością, w tym ponad 120 oficjalnych kierowców i ponad 20 torów. Ponadto, ponad 70 historycznych jeźdźców i motocykli jest dostępnych, aby przypomnieć wszystkie emocje legend MotoGP.

Po raz pierwszy w historii serii, MotoGP 22 zawiera wyczekiwane tryby wspólnego grania lokalnie na podzielonym ekranie, grę sieciową, oraz crossplay pomiędzy konsolami tej samej firmy.


Gra ukaże się na PC, PS4/5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Alan Szyszka
Interesują mnie wszystkie gatunki jednak największą satysfakcję przynosi mi rywalizacja koło w koło. Lubię wyścigi, które wymagają skupienia oraz precyzji, a także luźną jazdę po mieście.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments