Newsy

Premiera MX vs ATV All Out. Zobacz najnowszy zwiastun

Dziś ma miejsce premiera MX vs ATV All Out, czyli kolejnej odsłony motocrossowej serii od Rainbow Studios. Pojawił się również premierowy zwiastun.

W MX vs ATV All Out ponownie zasiadamy za sterami dwukołowych maszyn, ale tym razem również quadów. Do dyspozycji graczy oddany został olbrzymi świat, który można swobodnie przemierzać w trybie Free Ride.

Oprócz klasycznych wyścigów po wyznaczonych trasach (tryby Supercross, Nationals i Opencross), gracze mają do dyspozycji zmagania typu Waypoint, które odbywają się na otwartej przestrzeni. Dodatkowo tryb Freestyle pozwala na wykonywanie najlepszych ewolucji w powietrzu w celu zdobycia jak największej ilości punktów.

MX vs ATV All Out dostępne jest na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Ceny to odpowiednio: 209zł w PlayStation Store, 199,99zł w Microsoft Store oraz 143,99 na Steam. Z okazji premiery, wydawca THQ Nordic udostępnił również zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Więcej informacji o MX vs ATV All Out

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments