Premiera Super Street: The Game przesunięta

Autor:
Data: 04 września 2018 - 11:14

Zaplanowana na dziś premiera Super Street: The Game musiała zostać przesunięta. Team6 Game Studios informuje, że gra zadebiutuje 11 września 2018 na PS4, Xbox One oraz PC/Steam.
--

Jako oficjalną przyczynę opóźnienia podano "nieprzewidziane trudności techniczne". Co się za tym kryje, dokładnie nie wiadomo, jednak twórcy deklarują, że jest to coś na co nie mają wpływu. Możliwe, że problemem są sprawy formalne związane z publikacją tytułu na Steam, ponieważ gra nadal nie posiada własnej podstrony na tej platformie. Podobne problemy mieli kiedyś twórcy Car Mechanic Simulator 2018.

Super Street: The Game to gra wyścigowa nawiązująca do starych "undergroundów". Tytuł skupia się przede wszystkim na rozbudowanych możliwościach tuningu, zarówno mechanicznego, jak i wizualnego. Do dyspozycji graczy oddano ponad 700 autentycznych części samochodowych z ponad 70 największych marek. Jak zapewniają twórcy, w tej grze samochód budujesz, a nie kupujesz, także od podstaw musimy zadbać o naszą maszynę zanim wyruszymy na ulice.

Więcej o Super Street: The Game

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

MotoGP 20
23 kwietnia 2020
SnowRunner
28 kwietnia 2020
Automobilista 2
maj 2020
Więcej premier

Speed Lista

Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie