Newsy

Premiera Super Street: The Game przesunięta

Zaplanowana na dziś premiera Super Street: The Game musiała zostać przesunięta. Team6 Game Studios informuje, że gra zadebiutuje 11 września 2018 na PS4, Xbox One oraz PC/Steam.

Jako oficjalną przyczynę opóźnienia podano „nieprzewidziane trudności techniczne”. Co się za tym kryje, dokładnie nie wiadomo, jednak twórcy deklarują, że jest to coś na co nie mają wpływu. Możliwe, że problemem są sprawy formalne związane z publikacją tytułu na Steam, ponieważ gra nadal nie posiada własnej podstrony na tej platformie. Podobne problemy mieli kiedyś twórcy Car Mechanic Simulator 2018.

Super Street: The Game to gra wyścigowa nawiązująca do starych „undergroundów”. Tytuł skupia się przede wszystkim na rozbudowanych możliwościach tuningu, zarówno mechanicznego, jak i wizualnego. Do dyspozycji graczy oddano ponad 700 autentycznych części samochodowych z ponad 70 największych marek. Jak zapewniają twórcy, w tej grze samochód budujesz, a nie kupujesz, także od podstaw musimy zadbać o naszą maszynę zanim wyruszymy na ulice.

Więcej o Super Street: The Game

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments