Newsy

Premiera The Grand Tour Game. Tytuł będzie wydawany w cotygodniowych epizodach

Dziś rozpoczyna się The Grand Tour Game – gra wyścigowa na podstawie popularnego show z Amazon Prime Video. Tytuł jest dostępny na PlayStation 4 i Xbox One.

Dobrze przeczytaliście – „rozpoczyna”. Do tej pory niewiele wiedzieliśmy o samej grze, jednak wraz z premierą otrzymujemy kilka dokładniejszych informacji na czym właściwie polega ta produkcja. The Grand Tour Game to gra epizodyczna. Oznacza to, że będzie wydawana w cotygodniowych odcinkach w trakcie trwania trzeciego sezonu programu, a rozpoczęła się właśnie dziś.

W dzisiejszym wydaniu gracze mają możliwość rozegrania dwóch ulubionych (wg fanów) epizodów z pierwszego i drugiego sezonu. Są to odpowiednio „The Holy Trinity” z sezonu 1 i „Past, Present, or Future” z sezonu 2. W piątek 18 stycznia wraz z premierą trzeciego sezonu programu udostępniony zostanie pierwszy odcinek najnowszego sezonu, który będziemy mogli przejść w grze. Następnie wraz z każdym kolejnym tygodniem gracze mogą oczekiwać następnych odcinków, a co za tym idzie nowych wyzwań, samochodów i lokacji.

Twórcy informują, że głównym zadaniem The Grand Tour Game jest zapewnienie graczom uczucia, jakby sami brali udział w show. Możemy więc liczyć na płynne przejścia pomiędzy nagraniami wideo z programu a gameplayem.

Poniżej prezentujemy najnowszy zwiastun. Tymczasem my bierzemy grę na warsztat. Niebawem możecie spodziewać się recenzji na łamach Speed Zone.

Więcej o The Grand Tour Game

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments