Newsy

Premiera Xpand Rally Xtreme już pierwszego grudnia!

Techland poinformował, że goldmaster najnowszej gry rajdowej „Xpand Rally Xtreme” trafił właśnie do tłoczni. Premiera gry w Polsce planowana jest na 01.12.2006. Sugerowana cena gry to 69,90zł.

Xpand Rally Xtreme to kontynuacja oryginalnego Xpand Rally. Gry z 2004 roku, która przekonała do siebie wielu fanów rajdów samochodowych oraz miłośników szybkich i niebezpiecznych wyścigów. Xtreme oznacza jeszcze intensywniejsze doznania i emocje podczas jazdy po szybkich, krętych i trudnych odcinkach specjalnych. To jedyna gra rajdowa tak wiernie oddająca atmosferę i warunki prawdziwego rajdu samochodowego. Pozwala graczowi ponieść się rywalizacji, poczuć adrenalinę i stanąć do walki o miano najlepszego kierowcy na świecie. Niebezpieczne, szybkie, techniczne trasy wzorowane są na najbardziej wymagających odcinkach rajdowych na świecie. Połączenie tego z nowoczesnymi, szybkimi samochodami stworzyło mieszankę, która wymaga od kierowcy skupienia, opanowania i niemałych umiejętności. Poczuj prędkość i sam sprawdź, czy dasz radę prześcignąć najlepszych.
Informacja prasowa – Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments