Newsy

Premierowy zwiastun Need For Speed Payback. Demo już dostępne!

Do premiery Need For Speed Payback pozostał jeszcze tydzień, jednak posiadacze EA Access i Origin Access już od dziś mogą się ścigać po ulicach Fortune Valley dzięki wersji próbnej. Pojawił się także najnowszy zwiastun.

Wersja próbna pozwala na grę przez maksymalnie 10 godzin. Gracze mają możliwość przejścia dwóch pierwszych rozdziałów z wątku fabularnego, których zwieńczeniem jest misja „Napad na autostradzie”. W demie dostępny jest także tryb wieloosobowy i zawody Speedlist, w których można rywalizować z innymi graczami o miano najlepszych kierowców w mieście. Warto także zaznaczyć, że wszystkie postępy uzyskane w wersji testowej, zostaną później przeniesione do pełnej wersji. Posiadacze komputerów osobistych mogą pobrać demo z Origin Access, natomiast gracze Xboxowi z EA Access.

Studio Electronic Arts udostępniło dziś także premierowy zwiastun nowego NFS’s, skupiający się na fabule. Zobaczymy w nim wszystkie główne postacie występujące w grze. Jeżeli jeszcze Wam mało, to na samym końcu newsa znajdziecie także nowy gameplay, prezentujący pierwsze 20 minut kariery. Pamiętajcie jednak, że zawiera on spoilery, więc jeżeli nie chcecie poznawać szczegółów fabuły, nie oglądajcie.

Need For Speed Payback to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych. Za produkcję ponownie odpowiada studio Ghost Games. Gra pojawi się 10 listopada 2017 na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments