Newsy

Project CARS 2 bez gwarantowanych 60 FPS

Ostatnio pojawia się sporo różnych informacji odnośnie Project CARS 2 i jego pełnego wsparcia dla rozdzielczości 4K i 60 FPS. Początkowe doniesienia mówiły, że nowa ścigałka od Slightly Mad nie będzie wspierać takiej konfiguracji. Ostatnie informacje, które można uzyskać na forum GTPlanet.net (gdzie udziela się również sam deweloper) mówią jednak, że gra będzie działać w 4K i 60FPS, jednak wartość ta nie będzie zagwarantowana przez cały czas trwania rozgrywki.

Ian Bell powiedział:
„(…) Będziemy działać w 60 FPS przez większość czasu w trakcie normalnego ścigania i popchniemy konsole do, a nawet ponad granice ich możliwości dla bardziej interesującego ścigania. Nawet jeżeli oznacza to, że stracimy kilka klatek”

Możemy być więc dobrej myśli. Widać więc, że Slightly Mad robią co w ich mocy, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty i zadowolić graczy.

[ Więcej informacji o Project CARS 2 ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments