Project CARS 2. Dodatek Porsche Legends Pack ogłoszony

Autor:
Data: 10 lutego 2018 - 11:46

Slightly Mad Studios ogłosiło, że Porsche Legends Pack, drugi dodatek do Project CARS 2 pojawi się na początku marca. Dostępny będzie na wszystkich platformach.
--

Wydaniem tematycznego DLC studio celebruje 70. rocznicę premiery pierwszego samochodu Porsche - modelu 356 w 1948 roku. Porsche Legends Pack będzie zawierał 9 samochodów wybranych ze słynnej historii niemieckiej marki. W oficjalnym komunikacie ujawnione zostały 2 z 9 pojazdów, mianowicie Porsche 911 RSR z 2017 i 1200-konne Porsche 917/10 z 1972 roku. Na chwilę obecną nie znamy pozostałych siedmiu pojazdów. Te poznamy najpewniej w najbliższym miesiącu.

Porsche DLC wprowadzi także jedną nową trasę. Tutaj producenci również nie podali konkretnych szczegółów, natomiast ujawnili, że tor jest certyfikowany przez FIA i że pojawi się po raz pierwszy w symulacyjnej grze wyścigowej. Macie jakieś pomysły o jaką trasę może chodzić? Internauci mają dwa typy: Kyalami w RPA (obrazek poniżej) oraz treningowy tor Porsche w Lipsku.

Oprócz wspomnianych wyżej elementów, Porsche Legends Pack zapewni dodatkowo 20 nowych malowań, 9 wydarzeń społecznościowych oraz 5 eventów w trybie kariery. Wszystko ma nawiązywać tematycznie do niemieckiej marki.

Poza informacjami o Porsche Legends Pack, Slightly Mad Studios wydało nową aktualizację do Project CARS 2 na PC (Steam), która będzie dostępna wkrótce na konsole Xbox One i PlayStation 4. Jest to czwarty update z kolei i zawiera liczne ulepszenia wydajności, stabilności, interfejsu użytkownika, renderowania oraz sztucznej inteligencji w wielu lokalizacjach i klasach pojazdów. Pełny changelog znajdziecie tutaj.

Recenzja Project CARS 2

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Czas tworzenia: 0.5573 sekund(y). DB queries: 17.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie