Newsy

Project CARS 2 – film z dwukrotnym zwycięzcą 24h Le Mans

Seria filmów motoryzacyjnych Built by Drivers, przedstawiająca bliską współpracę pomiędzy kierowcami wyścigowymi, a Slightly Mad Studios, twórcami jednej z najbardziej wyczekiwanych gier wyścigowych tego roku, Project CARS 2, właśnie doczekała się trzeciej części – From Sim to Pro z udziałem Tommy’ego Milnera. Film przedstawia kierowcę zespołu Corvetty oraz dwukrotnego zwycięzcę wyścigu 24h Le Mans – Tommy’ego Milnera oraz jego trwające już dekadę zaangażowanie w społeczność symulacji wyścigowych.

Project CARS 2: Built By DriversFrom Sim to Pro przedstawia historię w jaki sposób Tommy Milner z 12-letniego amatora tworzenia modów do gier wyścigowych został reprezentantem zespołu Chevroletta Corvetty, dwukrotnym zwycięzcą dwudziestoczterogodzinnego wyścigu Le Mans oraz jednym z członków odpowiedzialnych za stworzenie najlepiej sprzedającej się marki Project CARS. Jego światowej klasy umiejętności rajdowe, ciągle doskonalone przez kolejne starcia o stawkę, w połączeniu z jego wiedzą na temat symulacji sprawiły, że jest niezastąpionym członkiem zespołu tworzącego najbardziej autentyczną i technicznie zaawansowaną grę wyścigową – Project CARS 2.

Project CARS 2, gra tworzona przy współpracy z ponad tuzinem kierowców wyścigowych, będzie dostępna w sprzedaży w polskiej (napisy) oraz angielskiej wersji językowej 22 września na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC.

[ Więcej informacji ]

Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments