Project CARS 2 ładniejsze na Xbox One X niż PS4 Pro

Autor:
Data: 09 sierpnia 2017 - 17:45

Portal TrustedReviews przeprowadził ostatnio wywiad z dyrektorem odpowiedzialnym za rozwój Project CARS 2 - Stephen'em Viljoen. Jednym z tematów były potencjalne różnice w mechanice rozgrywki oraz oprawie audiowizualnej pomiędzy platformami.
--

Odnośnie gameplay'a, Stephen zapewnia, że w tym obszarze wrażenia graczy będą identyczne na każdej z platform i będą odpowiadać high-endowym komputerom. Zaznaczył, że pod tym względem nie można sobie pozwolić na rozbieżności, ponieważ użytkownicy mogą korzystać z różnych konfiguracji w rozgrywce online. W takim przypadku np. różne zachowania tych samych pojazdów na torze są nie do przyjęcia.

Stephen Viljoen, Game Director powiedział:
"Nie chcemy, aby ludzie, w zależności od wybranej platformy, mieli gorsze doświadczenia dotyczące fizyki. To musi być taki sam poziom szczegółowości i dokładności jak na high-endowym komputerze. (...) Nawet na PC, jeżeli masz sprzęt high-endowy, czy low-endowy, mechanika musi być spójna. Obecne konsole są porównywalne do low-endowych komputerów. Podczas gry online są ludzie korzystający z lepszych i gorszych sprzętów, ale fizyka nie może być różna dla każdego z nich."

Stephen poinformował jednak, że ograniczenia jakie zostały wprowadzone w grze na rzecz konsol w stosunku do PC, dotyczą jedynie oprawy wizualnej. Nie ulega wątpliwości, że Project CARS 2 będzie wyglądać najładniej na high-endowych komputerach. Taki poziom szczegółowości grafiki jest jednak niemożliwy do osiągnięcia nawet na najnowszych konsolach. Viljoen podkreśla jednak, że biorąc pod uwagę specyfikację Xbox One X oraz PlayStaton 4 Pro, pierwsza konsola oferuje większe możliwości. Z tego właśnie powodu gra ma wyglądać znacznie lepiej na Xboxie niż PlayStation.

Stephen Viljoen, Game Director powiedział:
"Oczywiście nie możemy zaoferować ustawień Ultra na każdym sprzęcie, bo na PC grę można uruchomić na trzech monitorach w 4K z niesamowitymi szczegółami, co jest po prostu niemożliwe na tej generacji konsol. Xbox One X to świetny sprzęt i jesteśmy bardzo podekscytowani wykorzystaniem go do granic możliwości, więc jeśli uruchomisz grę na tej platformie, to możesz mieć pewność, że zaprezentuje ona najlepszą jakość w porównaniu do innych platform, poza high-endowymi PC."


Project CARS 2 to kolejna część znanej i lubianej produkcji z 2015 roku. Gra zadebiutuje 22 września 2017 roku oraz pojawi się na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

[ Więcej informacji o grze ]

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:   <- dodaj jeden do liczby z obrazka i wpisz obok

Najbliższe premiery

F1 2018
24 sierpnia 2018
DAKAR 18
11 września 2018
Assetto Corsa Competizione
wrzesień 2018
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Jakiego kontrolera używasz w grach wyścigowych?

Partnerzy


Czas tworzenia: 0.3088 sekund(y). DB queries: 17.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie