Zapowiedź Project CARS 2

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Autor: Rafer
Data: 21 lipca 2017

Tryb kariery

Tryb kariery, tak popularny w Project CARS, powraca w drugiej części z oczekiwanymi przez fanów poprawkami, ostrożnymi udoskonaleniami oraz całkowitymi nowościami, aby oddać zawód prawdziwych kierowców jeszcze wierniej niż jakakolwiek inna gra wyścigowa.

Usprawnienia i nowości w trybie dla pojedynczego gracza mają dać znacznie więcej swobody w wyrażaniu siebie i postępie kariery. Ten tryb będzie teraz zawierać 29 sportów samochodowych na 6 poziomach i 5 unikalnych dyscyplin co razem uczyni rozgrywkę wciągającą, stawiającą wyzwanie i satysfakcjonującą. Wirtualni kierowcy będą mogli zacząć od podstaw, takich jak karty, Formula Rookie lub Ginetta Juniors i awansować na zawodowy szczyt odwzorowany na podstawie faktycznych wydarzeń, takich jak IndyCar czy Pirelli World Challenge bazujący na GT3, albo od razu wybrać bardziej zaawansowany poziom i cieszyć się krótszą, napakowaną akcją karierą.

Nadrzędnym celem kierowcy w Project CARS 2 jest wstąpienie do panteonu motoryzacyjnych legend. Od gracza tylko zależy jak tego dokona i czy zrealizuje jedno czy wszystkie 7 życiowych osiągnięć: co roku będzie dominował w danych mistrzostwach; zdobędzie pierwsze miejsce w kultowych wyścigach, jak Indy 500 czy Le Mans 24; zostanie kierowcą fabrycznym elitarnych marek jak Ferrari czy Porsche; a może wygra w trzech różnych dyscyplinach.

Podstawą kariery w Project CARS 2 jest system poziomów, który został starannie zmodelowany z udziałem prawdziwych zawodników. Kierowcy mogą wybrać jedną z dyscyplin motorsportu i przejść ją od poziomu 6 do poziomu 1 (na przykład samochody GT) lub skakać pomiędzy 5 dyscyplinami i ścigać się w open-wheels, GT, prototypach, rallycross i samochodach turystycznych.

System poziomów został poddany gruntownej modernizacji, aby w głównej linii kariery dać kierowcom możliwość sprawdzenia jak największej ilości pojazdów i tras ze wszystkich dostępnych w grze (180 pojazdów i 40 tras). Kariera zawiera teraz serie nowych wyścigów modern classic, które obejmują pojazdy GT grupy 5, samochody turystyczne grupy A i prototypy grupy C. Dodatkowo podczas zmagań zetkniemy się rzeczywistymi wydarzeniami, w których pojawiają się znane gwiazdy i wściekli weterani, ścigający się zabytkowymi samochodami na nowoczesnych torach.

Podczas każdej serii motorsportu w Project CARS 2, kierowcy mają możliwość wyboru pomiędzy pełnym lub skróconym kalendarzem rozgrywek. Ponadto można skalować czas trwania każdego wyścigu, a także włączyć lub wyłączyć ćwiczenia i kwalifikacje na początku każdego weekendu.

1  2  >> Następna strona

Najbliższe premiery

DIRT 5
06 listopada 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie