Newsy

Project CARS 2 zbiera pozytywne recenzje

Premiera Project CARS 2 już 22 września i w sieci pojawiają się pierwsze recenzje najnowszego dziecka Slightly Mad Studios. Tytuł zbiera pozytywne opinie, jednak nie uniknął również kilku problemów.

Recenzenci chwalą grę za bardzo obszerną zawartość m.in. wiele samochodów, tras w różnych odmianach (i porach roku!) oraz rozbudowany tryb kariery. Dodatkowo zwracają uwagę na zaawansowany model jazdy, który jest skierowany głównie do fanów symulatorów. Jeden z recenzentów napisał nawet, że granie w Project CARS 2 na kontrolerze zamiast wysokiej klasy kierownicy może być potraktowane jako obraza dla tego tytułu. Gra posiada również piękną oprawę audio-wizualną. Podobno odgłosy samochodów zapierają dech w piersiach, a zmienne warunki pogodowe mogą zaprzepaścić szanse na wygranie mistrzostw.

Pomimo wielu plusów, gra nie uniknęła niestety również kilku wpadek. Recenzenci zwracają uwagę na problemy z kolizjami pojazdów oraz sztuczną inteligencją, która nie jest konsekwentna. Podobno w jednym momencie potrafi być bardzo agresywna by zaraz mieć wszystko gdzieś.

Wszyscy jednak zgodnie podkreślają, że Project CARS 2 jest grą świetną i Slightly Mad Studios poczyniło duży postęp od premiery poprzedniej odsłony. Oceny gry prezentują się następująco:

• IGN – 9.2 / 10
• PC Gamer – 89 / 100
• TrustedReviews 4 / 5
• Gaming Nexus – 80 / 100
• God is a Geek – 80 / 100
• Eurogamer – brak oceny

Project CARS 2 to kolejna część znanej i lubianej produkcji z 2015 roku. Gra zadebiutuje 22 września 2017 roku oraz pojawi się na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments