Newsy

Project CARS 3 | Legends DLC już dostępne

Dziś zadebiutowało pierwsze DLC do Project CARS 3. Paczka o nazwie „Legends Pack” wprowadza m.in. klasyczne japońskie samochody sportowe.

W ramach DLC otrzymamy dostęp do 3 pojazdów: 1994 Toyota Supra MkIV Turbo, 1994 Mazda RX-7 R2 i 1997 Acura NSX. Każdy z samochodów został wyposażony w odpowiednie modyfikacje wyścigowe. Ponadto Supra i NSX dostępne są w barwach Super GT, podczas gdy RX-7 w GT Challenge.

Legends Pack, oprócz wspomnianych pojazdów, zawiera także 16 tematycznych zawodów związanych z legendarnymi samochodami i trasami, 12 pakietów barw, 20 kalkomanii, 5 zestawów felg oraz inne rzeczy do personalizacji.

Pakiet dostępny jest w cenie niecałych 40zł lub za darmo w ramach Project CARS 3 Deluxe Edition i przepustki sezonowej. Więcej info na Steam lub w odpowiednim sklepie konsolowym.

Dziś oprócz płatnego DLC debiutuje również nowa trasa, która jest dostępna dla wszystkich graczy. Jest nią położony w Abu Dhabi tor Yas Marina.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments