Publicystyka

Przegląd motogier na komórkę – Nokia 3510i

Telefon komórkowy z założenia służy do dzwonienia. Jednak urządzenie to może służyć również do wielu innych celów, w tym najważniejszym dla nas graczy, czyli grania! Mimo wszystko niewiele jest gier związanych z tematyką motoryzacyjną, które są wydawane na telefony komórkowe. Wśród tych „rodzynków” wypatrzyłem dla Was kilka interesujących pozycji. Są wśród nich zarówno bardzo dobre produkcje jak i słabizny na które szkoda pieniędzy.

Gry za 10.98 PLN

DRIV3R: Jest to gra, w której gracz wciela się w policjanta Tannera. Ma on za zadanie wgłębić się w szeregi mafii. W grze dostępne są 4 auta, niestety niezbyt szybkie. Grę pogrąża miasto, które jest zbyt małe. Reasumując jest to taka sama kaszana jak wersja na PC.
Ocena – 20km/h

Moorhen Kart 2004: Wyścigi gokartów. Gracz ma do dyspozycji 5 różnych gokartów, każdy z innym bohaterem np. kaczką, kurą itd. W grze jest kilka tras, a na każdej z nich jest jakaś przeszkoda. Fajna zręcznościówka dla lubiących gierki ze zwierzakami.
Ocena – 69km/h

Miami Vice: Gra bazująca na popularnym w latach 80-tych serialu o dwóch policjantach.
Gracz ma za zadanie zwalczyć przestępczość w mieście, sterując dwoma bohaterami znanymi z serialu o tym samym tytule. Aut jest tu znacznie więcej niż w konkurencyjnym Driv3rze. Również mapa swoimi rozmiarami przerasta większość podobnych gier. Dla fanów serialu i zabawny w policjantów, będzie to produkcja bardzo grywalna.
Ocena – 80km/h

Asphalt Urban GT 2: Jak łatwo się domyślić jest to kontynuacja Asphalt Urban GT. Tym razem gracz ma do dyspozycji tylko 4 trasy i tyle samo aut. Mimo to zabawa jest przednia. Ścigać się możemy w Los Angeles, Miami, Londynie i Hong Kongu. W tych szalonych wyścigach zasiądziemy za sterami Mercedesa SLR, Lamborghini Murcielago, Nissana 350Z i Ducati 999r. W grze innowacją jest możliwość tuningu wozów, dzięki czemu lepiej wyglądają i mają lepsze osiągi. Produkcję tę można porównać do Need for Speed U2. Niby jest to ulepszona kontynuacja, ale jednak brakuje jej już „tego czegoś” dzięki któremu przyciągałaby stale na długie minuty, godziny, dni…
Ocena – 94km/h

Asphalt Urban GT: Kompletny komórkowy killer! W skrócie jest to taki Need for Speed na komórkę. W tej roli jak najbardziej udany. Gracz ma do wyboru 7 tras i 7 aut, takich jak : Lamborghini Gallardo, Murcielago, Audi TT, Lotus Exige, Chevy Corvette, Nissan Skyline, i Ford GT. Niezwykłością w tej grze jest policja, która nas zaczyna ścigać gdy tylko przekroczymy prędkość. Grę przeszedłem w około 5 dni i… Gram w nią do dzisiaj (minął rok od kiedy ściągnąłem). To najlepiej świadczy o grywalności tego tytułu.
Ocena – 98km/h

Gry tańsze niż 10.98 PLN

Road Ruler: Jedna z tanich gier z serwisu Papla.pl. Gracz ma do wyboru 4 auta o zróżnicowanych osiągach. Jeśli będziemy jechać na przekór przepisom, zacznie gonić nas policja. Gra nie oferuje niczego ciekawego i szczerze powiedziawszy nuży. Równie szybko ściągnąłem tę grę jak i ją usunąłem z telefonu. Stanowczo odradzam.
Ocena – 29km/h

Done In 50 seconds: Miła logiczna gierka z mocnym zabarwieniem motoryzacyjnym. Polega głównie na przestawianiu samochodów- przeszkód z miejsca na miejsce, by uciec policji. Gracz na ucieczkę „wymarzoną bryką” ma bardzo mało czasu, a poziomy wraz z rozwojem gry stają się coraz trudniejsze.
Ocena – 76km/h

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments