Newsy

Przygotowania II edycji Poland Trophy

Jeszcze nie opadły emocje po pierwszej edycji Poland Trophy w Walimiu, a Kingway Motor Poland już przygotowuje się do następnej . Kolejne wyzwania przed drużyną Kingway Trophy Team już 4 lipca w Drawsku Pomorskim.

Oprócz świetnej zabawy i ciężkiej pracy na wszystkich zawodników czeka nowatorski projekt Firmy Kingway Motor Poland. Wespół z Motul Motor Oil przygotowane zostanie „miasteczko serwisowo-naprawcze” dla wszystkich quadów uczestniczących w zmaganiach na Poland Trophy. Propozycja ta dotyczy zarówno II jak i III edycji PT które odbędą się do końca bieżącego roku.

W „miasteczku” Kingwaya i Motula każdy quad bez względu na wielkość, markę i urodę zawodnika otrzyma bezpłatnie pomoc w przeglądzie i naprawie pojazdu. Jako bonus proponowana jest całkowicie bezpłatna wymiana oleju na Power Quad 4T synthetic-ester SAE 10W40. Myślimy, że każdy zawodnik skorzysta z radością z tej propozycji.

Power Quad 4T to swoisty Mercedes wśród olei silnikowych. Nie tylko zwiększa moc , ale i zdecydowanie poprawia żywotność i wydajność silnika.
Sugerowana cena detaliczna jednego litra dla odbiorcy docelowego to 50,00 zł.

Z przyjemnością informujemy szanownych quadowców i sympatyków quadów (oraz wszystkich innych ) że polska oraz europejska premiera oleju Power Quad Firmy MOTUL odbędzie się właśnie na Poland Trophy w Drawsku Pomorskim 4 lipca. Zapraszamy wszystkich fanów, fanatyków i przyjaciół quadów do Drawska Pomorskiego. Zapewniamy że błota , bagna i oleju MOTUL nie zabraknie.
Informacja prasowa

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments