Newsy

Pudełkowa wersja American Truck Simulator: New Mexico pojawi się 17 listopada

Wczoraj informowaliśmy Was o światowej dacie premiery American Truck Simulator: New Mexico na Steam. Dziś otrzymaliśmy informacje o pudełkowej wersji dodatku, która dostępna będzie w naszym kraju dzięki firmie Techland. Ponadto poznaliśmy również kilka szczegółów na temat samego dodatku.

New Mexico (dodatek wymaga posiadania podstawowej wersji gry) to nie tylko zurbanizowane tereny miejskie takie jak miasto Albuquerque. To również drogi wiodące przez pustynię, lasy i pasma górskie. Nowym Meksyk ma w kwestii terenu do zaoferowania mnóstwo atrakcji – gracze przekroczą rzekę Rio Grande, odwiedzą Narodowy Las Carsonm, wzgórze Baylor inne tutejsze tereny naturalne. Na kierowców podróżujących autostradami Nowego Meksyku czekają też unikalne parkingi do noclegów.

American Truck Simulator: New Mexico to:

• Ponad 6,5 tysiąca kilometrów nowych dróg 14 miast w tym Albuquerque, Santa Fe i Roswell
• 11 parkingów do odpoczynku i tankowania 8 nowych kompanii wydających zlecenia
• Ponad 600 nowych assetów graficznych 3D
• Kompleksowe i realistyczne węzły komunikacyjne Unikalne środowisko
• Osiągnięcia związane z Nowym Meksykiem

Wysoką jakość wykonania i dbałość o najdrobniejsze szczegóły w American Truck Simulator gra zawdzięcza czeskiemu SCS Software, znanemu i cenionemu twórcy gier symulacyjnych. IMGN.PRO jest wydawcą gry w Polsce, Czechach, Słowacji, Francji, Węgrzech, Rumuni i Hiszpanii. Wyłącznym dystrybutorem pudełkowym w Polsce jest Wydawnictwo Techland.

American Truck Simulator: New Mexico w wersji pudełkowej zadebiutuje 17 listopada w cenie 39,90 (na Steam będzie natomiast dostępny już od 9 listopada). Ponadto tego samego dnia na rynku pojawi się również podstawowa wersja gry wraz z rozszerzeniem w edycji Gold (zawiera: stany Kalifornia, Nevada, Arizona oraz Nowy Meksyk i dodatki: Heavy Cargo Pack, Steering Creation Pack, Wheel Tuning Pack) i cenie 109,90 zł.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments