Newsy

Race '07 + GTR Evolution w Złotej Kolekcji

CD Projekt informuje, że premiera Złotej Kolekcji Race ’07 została ustalona na 2 października. Race ’07: The WTCC Game to doskonała gra dla miłośników wyścigów samochodowych. Dzięki niej każdy może zasiąść za kierownicą realistycznych samochodów i ścigać się po szczegółowo odwzorowanych torach. GTR Evolution, dodatek do Race ’07 oferuje dodatkowe trasy i samochody, w tym klasę WTCC Extreme oraz jeden z najtrudniejszych torów na świecie: Nordschleife.

Race ’07 w połączeniu z GTR Evolution tworzy największą pod względem ilości samochodów i tras grę wyścigową na świecie! W ekskluzywnym wydaniu w serii Złota Kolekcja, oprócz gry i dodatku w polskiej wersji językowej, znalazł się obszerny, kolorowy poradnik oraz album „Świat WTCC”.

Złota Kolekcja Race ’07 trafi do sprzedaży już 2 października. Cena zestawu to jedynie 99,90 zł.
Informacja prasowa – CD Projekt

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments