Newsy

Rajd Barbórki już jutro!

Zakończenie sezonu rajdowego już jutro. Tradycją już jest ostatni Rajd Barbórki oraz legendarny wyścig na ul. Karowej. To nie tylko możliwość podziękowania kibicom za całoroczny doping i sponsorom za wsparcie ale także tradycja.
W tegorocznym, 44-ym Rajdzie Barbórka zabraknie niestety OSa Żerań – został on zastąpiony przez nowy odcinek FSO Tor, który także będzie odbywać się na Żeraniu ale po trasie testowego toru Fabryki Samochodów Osobowych, z przejazdem tunelem pod ul. Jagiellońską! Odcinek będzie można oglądać za darmo.
Rajd Barbórki rozpocznie się od OSa na Bemowie (1,82 km) o godz. 10, gdzie załogi będą oszczędzać auta na słynnej „hopce” i startować pojedynczo. O 10.30 zostanie rozegrany wspomniany OS na torze FSO (3,95 km). Godzina 11 to wyścig na odcinku OS Cytadela (2,45 km). Dwugodzinna przerwa i powrót na Bemowo. Tym razem załogi będą ścigać się równolegle, a i nie zabraknie także widowiskowych „hopek”. Ostatnim odcinkiem jest Kryterium Karowa (1,84 km), gdzie rywalizacja rozpocznie się o 17.30.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments