Recenzje

Recenzja Grand Theft Auto 2

Cześć. Od pewnego czasu mam taką gierkę: GTA2. Wszyscy aż drgnęli…:). Spodobała mi się i wielu moich kolegów podziela zdanie, że to bardzo fajna gierka. A to, nie będzie recenzja… To będzie (tada:): recenzjo-solucja. Czyli taki mały poradnik i coś tam jeszcze… 🙂

PS. Opisuje wersję polską.

W GTA2 nie mamy za bardzo możliwości zabawy: Multi albo Single :). W multi oczywiście nie grałem, więc pozostawiam go Wam. W grze mamy trzy plansze główne i trzy areny bonusowe (z tego co pamiętam jest ich trochę więcej – dop. Greegor). Bonusowych nie opisuje, bo sami się skapniecie, o co tam biega. Po włożeniu płyty ukazuje nam się Manager GTA2. Nie ma tam za dużo opcji do zmiany, więc polecam sobie ściągnąć nowego Managera ze strony: www.gta2.pl, albo (jak Greegor pozwoli), może będzie w tym, albo następnym SZ (tak więc – Greegor pozwala i manager jest w tym numerze – dop. Greegor). Powiem tylko, że są tam nowe opcje, m.in. można zwiększyć lub zmniejszyć prędkość wozu itp. Można też sobie dodać w grze krew, bez wpisywania kodów. Dobra, nie przynudzam, sami lookniecie. Po naciśnięciu klawisza „GTA2” gierka zaczyna chodzić. Widzimy menu i tylko jedną planszę do wybrania…

Na pierwszym poziomie trochę nie warto wykonywać misji, no chyba, że ktoś chce się pościgać i pouciekać przed policją. Radzę wam pojeździć czołgiem (sorry, że Ci się wtrącam, ale moim zdaniem najpierw lepiej wykonać parę misji, bo inaczej to tym czołgiem będziesz jeździł kilka godzin – dop. Greegor). Znajduje się on w dzielnicy FLOSTAM. Po przejechaniu tej szerokiej ulicy, powinnyśmy mieć po prawej albo na wprost wąską ulicę, prostopadłą do tej szerszej. Wjeżdżamy trochę głębiej i… widzimy dźwig. To dobry znak… Idziemy w lewo tj. powinna tam być taka wąska alejka. No to nią do samego końca i mamy przed sobą czołg. Wsiadamy i przez jakąś minutę mamy nieskończoną amunicję. Wykorzystujemy to strzelając we wszystkie strony. Wyjeżdżamy na ulicę i jeździmy po wszystkich wozach. Trzeba ich rozwalić jak najwięcej, żeby zarobić 1.000.000 $ Potem kierujemy się za strzałką. Aha… jak was gliny wywalą z czołgu, to… już do niego nie wrócicie… więc radzę uważać… Na pierwszym poziomie mamy tu za „wrogów” tylko Policję i SWAT’ów. Ci drudzy trochę gorsi, bo mają kamizelki, ale ja polecam miotacz… :).

Drugi etap. Jest gorzej… Doszli agenci FBI. Mulder i Scully :.) Mają cholernie moce wózki i są dobrze uzbrojeni (Uzi z tłumem i śrutówka), a w dodatku mają jeszcze kamizelki. Jak już się wam uda zwinąć ich wózek, to możecie nim dłuuuuugo jeździć. Nie jest szybki, ale mocniejszy od furgonu SWAT’ów. Tu musimy zarobić coś koło dwóch i pół miliona. Nadal przydatny jest czołg. Musimy jechać do gangu Montany (niebiescy). Po przejechaniu głównej bramy, po lewej powinien być czołg. Oczywiście wsiadamy i… sru! Tylko trzeba bardziej uważać na FBI… Jak się już wam znudzi to monotonne jeżdżenie, to wykonajcie parę misji. Są ciekawe i fajne. Serio warto.

Trzeci i ostatni. Jest źle… Nie… źle było w 2… Tu jest strasznie!!! Czołgu nie ruszaj. Nie masz szans. lepiej dobrze się zaopatrz w broń i zacznij przepisowo (przepisowo??? – dop. Greegor) wykonywać misje. Nie przejeżdżaj przechodniów, bo cię zacznie policja gonić. Zaraz jak zaczną pościg kieruj się do lakierni. Musisz się dobrze uzbroić, bo tu są bardzo agresywne gangi… Trzymaj się reguł i bądź spokojny… Uda ci się… :).

Gany :):

1. Pistolet – nawet mi nie mów. Dobry na przechodniów.
2. Podwójny pistolet – Na dwóch przechodniów 🙂
3. Uzi – Dobry, dobry…
4. Uzi z tłumikiem – To lubię…
5. Śrutówka – Brutalna i skuteczna
6. Rakietnica – Jak walniesz, to wszystko idzie z dymem…
7. Koktajl Mołotowa – Taka butelka… (NIE PIĆ!!!)
8. Granat – Wybuchnie chwilę po kontakcie z ziemią
9. Elektro GUN – niezły…
10. Miotacz- świetny na wojsko…

Kody do wersji polskiej:
Najpierw zamiast imienia musisz wpisać: GOURANGA,
odczekać chwilę i wpisywać poszczególne kody:

RSJABBER – GOD MODE
NEKKID – LUDZIE NAGO
CUTIE1 – 99 ŻYĆ
ARSESTAR – BROŃ PO ŚMIERCI
VOLTFEST – ELEKTROBROŃ F.M.
FLAMEON – MIOTACZ F.M.
IAMDAVEJ – 999.999.999 $
DANISGOD – 200.000 $
MUCHCASH – 500.000 $
UKGAMER – WSZYSTKIE LEVELE
SCHURULZ – DOUBLE DAMAGE
MADEMAN – RESPEKT GANGÓW
GODOFGTA – WSZYSTKIE BRONIE + AMMO
BUCKFAST – SZLEŃSTWO MIASTA
LASVEGAS – WSZYSCY LUDZIE Z GANGU ELVISA
GOREFEST – WIĘCEJ KRWI
JAILBAIT – UCIECZKA Z WIĘZIENIA
EATSOUP – DARMOWE ZAKUPY

Grand Theft Auto 2

Producent: Take 2

85

km/h

Dystrybutor: PlayIT!

Wymagania: P200, 32 MB, 320 MB HD/PII 300, 64 MB

Komp testowy: Brak

Wynik: Brak

Nie podał
 

Nie podał

Ocena: 85 km/h

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments