Newsy

Redaktor zaprzyjaźnionego AutoTesty.com.pl trafił na poszukiwane Lamborghini Aventador

Piątek około godziny 16:00 samo centrum Warszawy. Pod hotelem Hilton z lawety zjeżdża unikatowa wersja Lamborghini Aventador LP760-2 Oakley Design. Jak się okazuje raptem kilkanaście godzin później, auto zostało skradzione we Francji i na lawecie przyjechało do Warszawy.

Akcja jakiej nie powstydziłby się najlepszy producent filmowy, tudzież sytuacja bardzo przypominająca popularny film „60 sekund” z Nicolasem Cage’m, w którym legendarny złodziej luksusowych samochodów ma dostarczyć mafii 50 luksusowych egzemplarzy.

Potrafiący się znaleźć w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu redaktor zaprzyjaźnionego AutoTesty.com.pl w tamtej chwili jeszcze niczego nieświadomy postanowił nagrać ten wyjątkowy egzemplarz Lamborghini wyceniany na ok. 3 miliony dolarów i podzielić się nim na kanale YouTube i spotterskim fanpage’u na Facebooku.

Wtedy właśnie dowiedzieliśmy się o fakcie, że uwiecznione na filmie Lamborghini Aventador zostało skradzione. Jak się finalnie okazało, nagranie znacząco pomogło w namierzeniu tego wyjątkowego auta.

Więcej informacji na AutoTesty.com.pl.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments