Redaktor zaprzyjaźnionego AutoTesty.com.pl trafił na poszukiwane Lamborghini Aventador

Autor:
Data: 20 sierpnia 2018 - 22:17

Piątek około godziny 16:00 samo centrum Warszawy. Pod hotelem Hilton z lawety zjeżdża unikatowa wersja Lamborghini Aventador LP760-2 Oakley Design. Jak się okazuje raptem kilkanaście godzin później, auto zostało skradzione we Francji i na lawecie przyjechało do Warszawy.
--

Akcja jakiej nie powstydziłby się najlepszy producent filmowy, tudzież sytuacja bardzo przypominająca popularny film "60 sekund" z Nicolasem Cage'm, w którym legendarny złodziej luksusowych samochodów ma dostarczyć mafii 50 luksusowych egzemplarzy.


Potrafiący się znaleźć w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu redaktor zaprzyjaźnionego AutoTesty.com.pl w tamtej chwili jeszcze niczego nieświadomy postanowił nagrać ten wyjątkowy egzemplarz Lamborghini wyceniany na ok. 3 miliony dolarów i podzielić się nim na kanale YouTube i spotterskim fanpage'u na Facebooku.

Wtedy właśnie dowiedzieliśmy się o fakcie, że uwiecznione na filmie Lamborghini Aventador zostało skradzione. Jak się finalnie okazało, nagranie znacząco pomogło w namierzeniu tego wyjątkowego auta.

Więcej informacji na AutoTesty.com.pl.

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie