Dołącz do Speed Zone!

Lubisz grywać w gry wyścigowe? Chciałbyś testować najnowsze produkcje? A może motoryzacja to Twoja pasja? Kochasz rajdy, Formułę 1, Rallycross lub jakikolwiek inny sport motorowy? Umiałbyś o tym pisać? W Speed Zone z pewnością znajdziesz swoje miejsce! Stale poszukujemy osób chętnych do współpracy!

Najaktywniejsi współpracownicy mogą liczyć na darmowe wejściówki oraz akredytacje dziennikarskie na szereg imprez gamingowych i motoryzacyjnych na terenie całej Polski! Nie brakuje nam również najnowszych gier do testowania prosto od polskich wydawców, dystrybutorów i producentów.

Poszukujemy:


Textwriter - osoba zajmująca się głównie pisaniem artykułów (recenzji, zapowiedzi, prezentacji, relacji itd.)
Newsman - osoba zajmująca się publikowaniem newsów w wortalu.
Grafik - osoba zajmująca się sprawami technicznymi dotyczącymi grafiki w wortalu.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub na Facebooku. Ponadto proszę zapoznać się z regulaminem dla textwritertów i regulaminem dla newsmanów.

Aktualnie współpraca ze Speed Zone jest dobrowolna i osoby współpracujące nie otrzymują za nią pieniędzy (co może ulec zmianie, gdy wortal zacznie przynosić zyski).

Najbliższe premiery

Ankieta

Planujesz zakup Need for Speed Heat?Speed Lista

Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie