Dołącz do Speed Zone!

Lubisz grywać w gry wyścigowe? Chciałbyś testować najnowsze produkcje? A może motoryzacja to Twoja pasja? Kochasz rajdy, Formułę 1, Rallycross lub jakikolwiek inny sport motorowy? Umiałbyś o tym pisać? W Speed Zone z pewnością znajdziesz swoje miejsce! Stale poszukujemy osób chętnych do współpracy!

Najaktywniejsi współpracownicy mogą liczyć na darmowe wejściówki oraz akredytacje dziennikarskie na szereg imprez gamingowych i motoryzacyjnych na terenie całej Polski! Nie brakuje nam również najnowszych gier do testowania prosto od polskich wydawców, dystrybutorów i producentów.

Poszukujemy:


Textwriter - osoba zajmująca się głównie pisaniem artykułów (recenzji, zapowiedzi, prezentacji, relacji itd.)
Newsman - osoba zajmująca się publikowaniem newsów w wortalu.
Grafik - osoba zajmująca się sprawami technicznymi dotyczącymi grafiki w wortalu.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub na Facebooku. Ponadto proszę zapoznać się z regulaminem dla textwritertów i regulaminem dla newsmanów.

Aktualnie współpraca ze Speed Zone jest dobrowolna i osoby współpracujące nie otrzymują za nią pieniędzy (co może ulec zmianie, gdy wortal zacznie przynosić zyski).

Najbliższe premiery

FIA European Truck Racing Championship
lipiec 2019
WRC 8
wrzesień 2019
GRID
11 października 2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie