Newsy

rFactor 2. KartSim Pack już dostępny

Na Steam zadebiutował kolejny płatny dodatek do symulatora rFactor 2. Tym razem przyszła pora na gokarty.

KartSim Pack to DLC za które w całości odpowiada firma KartSim Jest to bliski partner Studia 397, specjalizujący się w dostarczaniu sprzętu, platform i oprogramowania symulacyjnego dla międzynarodowej branży kartingowej. W celu stworzenia dodatku wewnątrz firmy powołany został dedykowany zespół deweloperski.

W ramach pakietu KartSim otrzymujemy trzy laserowo skanowane tory kartingowe zlokalizowane w Wielkiej Brytanii. Są to: Buckmore Park International Circuit, Glan Y Gors i Paul Fletcher International. Wszystkie odwzorowane z najmniejszymi detalami, których możemy nie spotkać w innych grach wyścigowych.

Aby się ścigać, potrzebujemy oczywiście gokartów. Wraz z KartSim Pack otrzymujemy dostęp do dwóch maszyn: Iame Senior X30 UK i Rental Kart. Jak zapewniają twórcy, pojazdy te zostały skrupulatnie zaprojektowane we współpracy z ekspertami z dziedziny fizyki, a także prawdziwymi kierowcami, w celu jak najlepszego odwzorowania osiągów. Warto zaznaczyć, że gokarty mają stałe ustawienia.

KartSim Pack jest dostępny na Steam w cenie niecałych 85 zł. Możecie go zakupić tutaj. Oprócz gokartów, do rFactor 2 dostępne są jeszcze dwa inne, płatne DLC: GT3 Pack i Formula E Energize Pack.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments