rFactor 2 | Lausitzring Race sezonu IRG DTM 2020 już dziś wieczorem

Autor:
Data: 17 majaa 2020 - 12:00

Już dziś wieczorem odbędzie się kolejna runda simracingowego sezonu IRG DTM 2020 na platformie rFactor 2. Kierowcy będą rywalizować na torze Euro Speedway Lausitz.
--

Zapewne gdyby sytuacja wyglądała normalnie niejeden z kierowców IRG World, czyli zaliczający się do grona fanów Motosportu, miałby problem. Brać udział w wirtualnym ściganiu w naszej lidze czy wraz z ekipą znajomych wybrać się na ten położony najbliżej granicy z Polską tor na którym ścigaliby się kierowcy z realnej serii DTM. Świadomość udziału w tym wydarzeniu Roberta Kubicy zapewniła by wzmożoną obecność kibiców z Polski. Może ci co mieliby dość blisko podjęli by próbę połączenia obu tych przyjemności i po zakończeniu ścigania prędko wróciliby do domów, aby wziąć udział w drugiej odsłonie serii IRG DTM 2020.

Jeżeli ktoś chce zobaczyć okrążenie w wykonaniu Tomasza Sobańskiego zapraszamy.
Onboard wraz z opisem Rex-a można podziwiać poniżej.

Tor Euro Speedway Lausitz został wybudowany w 2000 roku, od początku historia tego obiektu w dramatyczny sposób zapisała się w annałach motosportu. W 2001 roku miały na tym nowoczesnych i wydawałoby się bezpiecznym torze kilka wypadków. Podczas testów Audi R8 zginął były kierowca Formuły 1 Michele Alboreto, w tym samym roku Alex Zanardi w wyniku wypadku stracił obie nogi. Powrót Alex-a na ten tor w 2003 roku pokazuje jak mocnymi mentalnie potrafią być zawodnicy. Powrócił on na tor i w protezach przejechał 13 okrążeń po Euro Speedway.

Zapewne gdybyśmy mieli regularny sezon w realnym DTM te trybuny pełne byłyby biało-czerwonych flag, ale jest jak jest i dlatego z tym większą nadzieją na emocjonujący weekend z IRG DTM 2020 zapraszamy kibiców na dzisiejsze zmagania naszych kierowców. Co prawda jesteśmy dopiero po jednym wyścigu i jeszcze nie czas na wskazywanie faworytów, ale już pierwsze boje na torze Zolder zapewniły nam emocje - można sobie obejrzeć na zapisie transmisji poniżej.

Zapraszamy kibiców na dzisiejszy wieczór. IRG Studio we współpracy z MotoGamesTV, przeprowadzi transmisję ze zmagań, która dzięki usłudze Restream będzie również dostępna do obejrzenia na kanałach IRG Twitch, IRG Mixer i IRG DLive. Poza Speed Zone patronami medialnymi wyścigu są MotoHighPL, MotoGamesTV i Pol Express.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzania kanałów społecznościowych IRG-World, np. FB gdzie zawsze możecie podzielić się komentarzem i zostawić lajka, co nie zajmie Wam dużo czasu, a dla ekipy będzie wyrazem Waszego wsparcia dla działalności :)

Race weekend

20:00 Practice session
21:00 Qualify 1 (10 minutes)
21:15 Race 1 (20 minutes)
21:40 Warmup (5-10 minutes)
21:45 Qualify 2 (10 minutes)

22:00 Race 2 (60 minutes)
23:00 Weekend finish
UTC+1 time of the schedule

Pre race limit: 40 laps on the league servers
Servers:
IRG_DTM#1 (24/7)
IRG_DTM#2 (24/7)

Jak dołączyć: http://irg-world.com/for-new-ones

Źródło: IRG World

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Project CARS 3
28 sierpnia 2020
WRC 9
03 września 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie