Newsy

Rób zdjęcia z GT4!

Już niedługo będziemy mogli robić zdjęcia z zbliżającej się gry Gran Tursimo 4 na PS2! To wszystko dzięki drukarkom Epson Stylus R800 i Epson PictureMate.

Światowa premiera Epsona! Epson Stylus Photo R800 i Epson PictureMate jako pierwsze drukarki fotograficzne na świecie obsługują nową, specjalną funkcję czwartego wydania klasycznej gry Gran Turismo na konsolę Sony PlayStation 2: gracz może wykonać realistyczne zdjęcie swojego samochodu w trakcie wyścigu na jednym spośród 50 dostępnych torów. Epson jest jedynym spośród producentów drukarek fotograficznych, którego produkty obsługują funkcję robienia zdjęć w grze Gran Turismo 4 już od czasu premiery w listopadzie 2004 r. Goście targów photokina mogli już podziwiać grę Gran Turismo 4 na stoisku firmy. Wydrukowane zdjęcie można było zabrać na pamiątkę.

Dzięki nowej funkcji miłośnicy samochodów i gier mogą podróżować swoim wirtualnym samochodem dookoła całego świata, robiąc zdjęcia na tle realistycznych obiektów, jak Nowy Jork, Wielki Kanion czy któreś ze znanych miast świata. Jakość zdjęć jest doskonała – są to w gruncie rzeczy realistyczne fotosymulacje, będące częścią gry. Wirtualny fotograf ma do dyspozycji różne obiektywy, filmy i filtry. Można regulować głębię ostrości, a także dodawać efekty nieostrości poruszających się przedmiotów. Równie wysokiej jakości jest wydruk perfekcyjnie zasymulowanych scen na drukarkach Epson Stylus Photo R800 i Epson PictureMate. Wysokiej rozdzielczości zdjęcia są bardzo efektowne i charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Epson PictureMate to pierwsza na świecie drukarka, która może pracować z komputerem lub bez niego, a także zostać podłączona do konsoli PlayStation(r)2.

Epson PictureMate wykorzystuje 6 tuszy do odwzorowania pełnej realistyki wirtualnej rzeczywistości jak i drukowania zdjęć. Dzięki zastosowaniu tuszy pigmentowych UltraChrome, PictureMate drukuje zdjęcia, które są odporne na działanie światła (blaknięcie) oraz wody (zalanie płynami). Wydrukowane na tej drukarce prace można moczyć w wodzie lub wystawiać na działanie szkodliwych promienie słonecznych. Odporność na blaknięcie wydruków z Epson PictureMate to aż 100 lat.

– Informacja prasowa

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments