Newsy

Roczna subskrypcja PlayStation Plus teraz 25% taniej

Sony poinformowało, że wszyscy gracze – w tym również ci, którzy mają już subskrypcję PlayStation Plus będą mogli skorzystać ze zniżki w wysokości 25% przy zakupie 12-miesięcznego dostępu.

Oferta będzie dostępna w PlayStation Store od piątku, 15 grudnia, godz. 11:00 (czasu polskiego) do wtorku, 19 grudnia, godz. 11:00 (czasu polskiego). Oferta ta będzie również dostępna u biorących w niej udział sprzedawców.

Dzięki PlayStation Plus aktywni członkowie mogą korzystać z funkcji i bonusów dostępnych wyłącznie dla nich, takich jak wieloosobowy tryb online na PS4, dwie gry na PS4 do pobrania co miesiąc, rabaty tylko dla członków, dysk internetowy 10 GB na zapisane dane gier, a także gry bonusowe, takie jak dostępne na PlayStation VR Until Dawn: Rush of Blood czy społecznościowa gra imprezowa PlayLink, To jesteś Ty! 2.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments