Newsy

Rozgrywki WCG w Need For Speed'a

Rozgrywki NFS odbywają się w systemie pucharowym Single Elimination, w którym tylko wygrywający mecz awansuje do dalszej rundy. Każdy gracz startuje własnym modelem samochodu, który „wypracował” sobie w grze, stosując różnego rodzaju ulepszenia.

Bezkonkurencyjnym graczem okazał się Swir80PL (no wiadomo – mój klan rządzi – 3C – dop. Rafer), który na swojej 206-ce pokonał we wczorajszych finałach wszystkich graczy i zastał zwycięzcą I tury rozgrywek NFS. Z tej tury do Wielkiego Finału awansuje 4 graczy i są nimi Swir80PL z Opola, Bartu z Lublina, przemeknfsu z Siedlec oraz fxnikon.

Pozostały jeszcze 3 tury, do których złoszonych jest łacznie blisko 200 zawodników. Finaliści każdej z tru zmierzą się na Polskich finałach, które odbęda się 4 września w Warszawskiej Hali EXPO. Zwycięzcy, wyłonieni podczas polskich eliminacji, wyjadą na światowe finały do San Francisco.
[Nadesłane przez ksy]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments